Chcesz się wyróżnić podczas targów? Zostań sponsorem!

Poznaj nasze pakiety sponsorskie

 

Sponsor Strategiczny

Chcesz znacząco wyróżnić się wśród odwiedzających i wystawców targów? Wyróżnić się jako lider?

Jeśli tak, to oferta Sponsora Strategicznym jest idealną formą promocji dla Ciebie. Obecność w tej roli spowoduje, że Twoja marka będzie widoczna na każdym kroku.

Sponsor Strefy

Chcesz się wyróżnić wśród swojej strefy jako lider swojego sektora? A może posiadasz usługi lub produkty, które chcesz reklamować bezpośrednio do wystawców danej strefy?

Jeśli tak, to oferta Sponsora Strefy jest idealną formą promocji dla Ciebie. Obecność w tej roli umożliwi Twojej marce na skuteczne dotarcie do pożądanej grupy docelowej.

Sponsor Spotkań Handlowych

Strefa spotkań handlowych jest integralną częścią targów WorldFood Poland i niezmiennie cieszy się bardzo dużą popularnością zarówno wśród wystawców, jak i kupców.

Dotychczas zaaranżowaliśmy ponad 1000 spotkań biznesowych z kupcami z Polski i całego świata. Obecność w roli Sponsora strefy Spotkań Handlowych z pewnością umożliwi Twojej marce skuteczne dotarcie do pożądanej grupy docelowej.

Sponsor Konferencji

Konferencje są integralną częścią targów WorldFood Poland i niezmiennie cieszą się bardzo dużą popularnością zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami branżowymi, co zapewnia wysoką wartość merytoryczną programu.

Obecność w roli Sponsora Konferencji umożliwi Twojej marce na skuteczne dotarcie do pożądanej grupy docelowej.

Sponsor Rejestracji

Chcesz pojawić się na targach WordFood Poland w mniej standardowej odsłonie niż stoisko?

Zostań sponsorem Strefy Rejestracji i bądź zauważony przez każdą osobę obecną na targach!

Nasi Partnerzy