Polskie targi żywności z międzynarodowym zasięgiem

Targi WorldFood Poland to biznesowe wydarzenie, które  umożliwia spotkanie i współpracę osób związanych z branżą spożywczą, handlem hurtowym i detalicznym oraz sektorem HoReCa. To okazja do integracji i dyskusji o kondycji i aktualnej sytuacji sektora spożywczego. Targi oferują możliwość spotkania polskiego sektora rolno-spożywczego z międzynarodowymi partnerami oraz nawiązania nowych relacji biznesowych na świecie w przyjaznym i otwartym środowisku.

Nowe możliwości biznesowe

Udział w targach pozwala na spotkania z potencjalnymi partnerami, sprzedaż produktów i usług, pozyskiwanie nowych odbiorców lub dostawców, wyszukiwanie nowych możliwości biznesowych i poznanie nowych inicjatyw w branży rolno-spożywczej, omówienie problemów i uzyskanie odpowiedzi od ekspertów branżowych podczas wielu spotkań, dyskusji, szkoleń i konferencji poświęconych żywności i trendom w branży spożywczej – wszystko w zaledwie 3 dni!

Created with Fabric.js 1.7.22
BUSINESS MATCHMAKING

Aranżowane spotkania biznesowe z kupcami

BRANŻOWE KONFERENCJE

Konferencje, warsztaty i debaty odpowiadające na trendy rynkowe

ZŁOTY MEDAL WORLDFOOD

Wybór i promocja najlepszych targowych produktów

WARSZTATY KULINARNE

Prezentacja aktualnych trendów gastronomicznych

PREZENTACJA OFERTY FIRMY

Szansa na nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych z kraju i zagranicy

NETWORKING

Wymiana doświadczeń i możliwość poszerzenia sieci kontaktów w branży

Created with Fabric.js 1.7.22

Kto bierze udział?

Wszyscy! Tysiące Twoich obecnych i potencjalnych klientów, partnerów, współpracowników i innych osób związanych z branżą spożywczą, będzie na WorldFood Poland i Ty też powinieneś!

WorldFood Poland umożliwia dostęp do tysięcy przedstawicieli branży spożywczej, handlu hurtowego i detalicznego, sieci handlowych oraz importerów i eksporterów, których możesz zaprosić na spotkanie, podzielić się swoimi pomysłami i usłyszeć od nich, jak oni widzą współpracę z Tobą.

Zakres tematyczny

WorldFood Poland to największe w Polsce targi b2b poświęcone sektorowi spożywczemu – od produkcji, poprzez przetwórstwo aż po końcowy produkt spożywczy i jego sprzedaż. Na targach prezentowany jest szeroki wachlarz surowców i dodatków do żywności, technologii i usług dla branży spożywczej oraz gotowych produktów spożywczych i napojów, alkoholi, żywności ekologicznej,  funkcjonalnej oraz suplementów diety.

Korzyści z uczestnictwa w WorldFood Poland

WorldFood Poland daje możliwość spotkania całej społeczności związanej z branżą spożywczą w jednym miejscu i czasie. To idealna przestrzeń do współpracy, nauki i poszukiwania nowych możliwości.

Jesteś zainteresowany udziałem w wydarzeniu?

Nasi Partnerzy