NOWOŚĆ! Biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie w branży spożywczej i FMCG, śledząc na bieżąco zachodzące na rynku zmiany, postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą i  przygotować serię publikacji będących swoistym przeglądem polskiego rynku z podziałem na kategorie produktowe. W raportach znajdą Państwo najnowsze dane rynkowe, analizy trendów, wypowiedzi eksperckie oraz listy producentów i dystrybutorów oraz produktów dostępnych na rynku polskim w danej kategorii. Mamy nadzieję, że raporty będą dla Państwa doskonałym narzędziem służącym do wzbogacenia swojej oferty w sklepach o produkty, które cieszą się obecnie zainteresowaniem konsumentów.

 

Poniżej prezentujemy pierwszy Przegląd po rynku roślinnych zamienników mięsa w Polsce. Następne publikacje pojawią się na początku roku.

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszej strony internetowej oraz kanałów social media: LinkedIn i FB.

Przegląd po rynku
roślinnych zamienników mięsa w Polsce

Organizatorzy targów WorldFood Poland przy wsparciu merytorycznym partnerów:  Stowarzyszenia RoślinnieJemy oraz Fundacji Proveg Polska, postanowili wyjść naprzeciw zapotrzebowania na rynku i  przygotować przegląd po polskim rynku roślinnych zamienników mięsa. Publikacja zawiera informacje na temat 44 producentów i dystrybutorów działających na polskim rynku oraz prezentację  386 produktów z uwzględnieniem ich wartości odżywczych oraz składu.

Raport ma na celu dostarczenie narzędzia służącego do analizy rynku oraz prześledzenia najnowszych trendów tej kategorii. Jeżeli planujesz wprowadzenie tego typu produktów do swojej oferty lub chcesz ją poszerzyć o kolejne nowości – pobierz bezpłatny raport!

Nasi Partnerzy