Nawiąż kontakty, które napędzą Twój biznes.

Targi WorldFood Poland to wysokoefektywna forma bezpośredniego dotarcia ze swoim produktem lub usługą do tysięcy branżowych profesjonalistów związanych z przemysłem spożywczym. Kładziemy szczególny nacisk na biznesowy charakter targów i profil uczestników. Gromadzimy precyzyjne dane statystyczne, dlatego doskonale wiemy, kto i w jakim celu odwiedza targi.

Co może zyskać Twoja firma uczestnicząc w targach jako Wystawca? Do kogo możesz dotrzeć ze swoja ofertą?

Wypełnij formularz i sprawdź jak nasze targi mogą pomóc zrealizować Twoje cele biznesowe!

Zapytaj o stoisko

Zgadzam się na kontakt mailowy lub telefoniczny w celu przedstawienia oferty handlowej wynajmu powierzchni wystawienniczej oraz innych usług oferowanych przez Lentewenc Sp. z o.o.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Lentewenc Sp. z o.o., w tym zaproszeń na organizowane i współorganizowane przez tę firmę targi. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Więcej w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest: Lentewenc Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Skwer Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 5/34, 01-015 Warszawa; adres e-mail: biuro@lentewenc.pl. Więcej w Polityce Prywatności.

Nasi Partnerzy