WorldFood Poland to największe w Polsce targi b2b poświęcone sektorowi spożywczemu, obejmuje też suplementy diety i nutraceutyki – od produkcji, poprzez przetwórstwo aż po końcowy produkt spożywczy i jego sprzedaż.

Na targach prezentowany jest szeroki wachlarz produktów spożywczych w tym suplementy diety i nutraceutyki. Udział w targach umożliwia spotkania z potencjalnymi partnerami, pozyskiwanie nowych odbiorców lub dostawców, znalezienie nowych możliwości biznesowych, a także poznanie nowych inicjatyw w branży rolno-spożywczej.

SUPLEMENTY DIETY

Food&Drinks to jedna z najistotniejszych stref na targach, która obejmuje wiele wysokiej jakości produktów, m.in. świeże owoce i warzywa, przetwory owocowe i warzywne, mięso, ryby, zamienniki mięsa i nabiału roślinne, jaja, przekąski, słodycze, pieczywo i inne wyroby piekarnicze, tłuszcze i oleje, pikle i sosy, dania gotowe, żywność instant, żywność puszkowaną, produkty zbożowe, makarony, produkty dla dzieci, płatki śniadaniowe, zioła, sól, przyprawy, orzechy, nasiona, owoce suszone, miody, dżemy, kremy i inne produkty spożywcze, a co więcej napoje bezalkoholowe, herbaty i kawy.

NutraFood
Nutraceutyki to produkty pochodzenia naturalnego, które stają się coraz bardziej popularne na rynku, a co więcej mają dobroczynny wpływ na zdrowie. Cechują się wartościami żywieniowymi oraz cechami środków farmaceutycznych. Dzięki aktualnie panującemu trendowi zdrowego i aktywnego stylu życia zainteresowanie nimi nieustannie się rozwija. NutraFood umożliwia dostawcom prezentowanie swojej oferty produktów, np. surowców, produktów finalnych (napojów funkcjonalnych, odżywek, suplementów diety, produktów prozdrowotnych) odwiedzającym ten sektor.

Jesteś zainteresowany udziałem w wydarzeniu?

 

TARGI / WYSTAWA / 2023 / PRODUCENTÓW / NUTRACEUTYKÓW / SUPLEMENTÓW DIETY

Nasi Partnerzy