WorldFood Poland to największe w Polsce targi b2b poświęcone sektorowi spożywczemu, obejmuje też opakowania na żywność – w tym opakowania szklane, tekturowe, ekologiczne, papierowe od produkcji, poprzez przetwórstwo aż po końcowy produkt spożywczy i jego sprzedaż.

Na targach prezentowany jest szeroki wachlarz produktów spożywczych w tym opakowań spożywczych na żywność, w tym papierowe, szklane, tekturowe. Udział w targach umożliwia spotkania z potencjalnymi partnerami, pozyskiwanie nowych odbiorców lub dostawców, znalezienie nowych możliwości biznesowych, a także poznanie nowych inicjatyw w branży rolno-spożywczej.

OPAKOWANIA NA ŻYWNOŚĆ SZKLANE I PAPIEROWE

Warto mieć na uwadze również ten sektor, który obejmuje produkty służące do pakowania żywności. Można znaleźć tu opakowania przeznaczone dla branży spożywczej oraz suplementów diety, opakowania dla branży obejmującej alkohole, opakowania ze szkła, opakowania metalowe, opakowania tekturowe i papierowe, opakowania drewniane oraz z tworzyw sztucznych, ekologiczne opakowania, elementy etykiety i opakowań. Rozmowy, które są prowadzone w trakcie targów żywnościowych, zazwyczaj kończą się sukcesem, np. zamówieniem, kontraktem, czy też nowymi relacjami biznesowymi.

Jesteś zainteresowany udziałem w wydarzeniu?

 

TARGI OPAKOWAŃ / EKOLOGICZNYCH / TEKTUROWYCH / PAPIEROWYCH

Nasi Partnerzy