Włoski pawilon Bellavita na targach WorldFood Warsaw

W oparciu o udany debiut w zeszłym roku, w dniach 10 do 12 kwietnia 2018 r. Bellavita Expo, największa włoska wystawa żywności i wina, powróci na WorldFood Warsaw, wnosząc Włoską Doskonałość do dedykowanego pawilonu.
Bellavita Expo oferuje gościom niepowtarzalną okazję spróbowania autentycznych włoskich, nieodkrytych skarbów producentów rzemieślniczych, a także znanych marek.
Podczas ostatniej edycji, po raz pierwszy w Polsce, ponad 60 włoskich producentów, z nowymi i innowacyjnymi produktami, spotkało ponad 4700 profesjonalistów.
W panelu sędziowskim Bellavita Awards wzięło udział 150 najlepszych kupców, m.in. Carrefour, Jeronimo Martins-Biedronka i Makro, słynny kucharz odznaczony gwiazdką Michelin, pochodzący z Włoch Andrea Camastra, importerzy jak Fine Food Group, przedstawiciele sektora HoReCa, Sommelierzy i eksperci wiodących międzynarodowych marek takich jak Danone, Lactalis i Nestlé.
Bellavita Award jest w istocie pierwszym międzynarodowym programem nagradzania, dedykowanym rzemieślniczym produktom włoskim. Szacowne grono jurorów, złożone z czołowych kupców, sprzedawców detalicznych, importerów, dystrybutorów, sommelierów, szefów kuchni, krytyków kulinarnych oraz ekspertów z branży, będzie próbować i oceniać produkty, wyróżniając te najlepiej nadające się na polski rynek.
Po tym sukcesie i rosnącym zapotrzebowaniu na włoskie produkty, zapotrzebowanie na tego typu wydarzenie jest wyższe niż kiedykolwiek. W przyszłorocznej edycji Bellavita Expo podwoi rozmiary i przedstawi jeszcze więcej nowych, innowacyjnych produktów na polskim rynku.
Ciesz się niesamowitym jedzeniem i niezwykłymi winami. To Bellavita – najlepsze miejsce do tworzenia nowych kontaktów biznesowych, podczas degustowania tego co najlepsze w Italii.