Pawilony Narodowe podczas WorldFood Poland

Jak co roku targi WorldFood Poland są prawdziwie międzynarodową imprezą – znaleźć na nich można zarówno produkty z Polski i Europy, ale także z całego świata. W najbliższej edycji targów będziemy gościć  Pawilony Narodowe takich krajów jak: Tajlandia, Sri Lanka, Grecja, Korea oraz znany od lat partner targów – pawilon Bellavita i Iberica z szerokim przekrojem produktów oraz alkoholi z Włoch i Hiszpanii.

Każdy z Pawilonów będzie reprezentowany przez kilka bądź kilkanaście firm rodzimych z szeroką gamą produktów tradycyjnych jak i produktów, które dopiero wchodzą na rynek spożywczy. Tajlandia zaprezentuje m.in. owoce w puszkach oraz ryby i przekąski rybne, Sri Lanka przedstawi szeroką ofertę kaw oraz herbat, Pawilon Grecki będzie bogaty w świeże owoce i warzywa, a Korea zaprezentuje m.in. napoje bezalkoholowe.

Aby dowiedzieć się jakie przysmaki narodowe przygotowali dla nas Wystawcy z poszczególnych państw, zapraszamy na targi -> dla przedstawicieli branży spożywczego, handlu hurtowego i detalicznego FMCG, sektora HoReCa i farmacji – wstęp bezpłatny.

Sprawdź listę Wystawców -> https://www.worldfood.pl/dla-odwiedzajacych/lista-wystawcow-2022/

Zarejestruj się na targi -> https://rejestracja.worldfood.pl/