Korea przybywa wraz ze swoimi zdrowymi produktami żywnościowymi na WorldFood Poland 2019

Jeśli poszukujecie światowej jakości wodorostów morskich lub żeń-szenia, powinniście odwiedzić koreański pawilon na WorldFood Poland 2019!

Korea Agro-Fisheries & Food Trade Corporation zaprezentuje 8 południowokoreańskich firm spożywczych i ich produkty podczas WorldFood Poland 2019, jednego z najważniejszych targów spożywczych w Polsce, który odbędzie się w dniach 7-9 marca 2019 r. w EXPO XXI Warszawa. Korea po raz pierwszy uczestniczy w wydarzeniu, a jej pawilon znajdzie się w hali 1 na stoisku E22.

W tym roku w pawilonie koreańskim możemy zaobserwować dwa niezwykłe trendy w zakresie eksponowanych produktów: przekąski i zdrowa żywność. Dziś konsumenci poszukują produktów żywnościowych wygodniejszych i łatwiejszych w jedzeniu, a oprócz tego poważnie troszczą się o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Koreańskie wodorosty morskie i żeń-szeń doskonale odpowiadają na trendy panujące na rynku spożywczym. Ponadto Korea jest najlepszym producentem tych produktów pod względem jakości.

Wodorosty morskie Laver,김GIM w języku koreańskim, uprawiane są na południowym wybrzeżu Półwyspu Koreańskiego od XV wieku. Przypiekany GIM przyprawiony solą morską i olejem sezamowym jest najbardziej lubianym produktem w Korei, ale także na całym świecie. Istnieją również różne wersje tego pysznego wodorostu morskiego, który jest znacznie zdrowszy niż jakiekolwiek inne przekąski lub chipsy. Korea eksportuje swoje produkty GIM do ponad 100 krajów świata.

Jeśli poszukujecie czegoś, co naprawdę zwiększa siłę fizyczną, koreański żeń-szeń,인삼INSAM w języku koreańskim, jest dla Was właściwym produktem! Koreańska medycyna tradycyjna od tysiącleci stosuje INSAM ze względu na swoje orzeźwiające i stymulujące działanie. Produkt ten można dodać do żywności lub go wypić, aby cieszyć się potężnymi korzyściami prozdrowotnymi.

Oczywiście istnieją również inne autentyczne produkty koreańskie. Zapraszamy do odwiedzenia i zapoznania się z najlepszymi produktami światowej jakości w koreańskim pawilonie WorldFood Poland 2019!
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt na adres e-mail: atcenterparis@gmail.com

Bezpłatna rejestracja: www.worldfood.pl/rejestracja