Już za tydzień WorldFood Warsaw!

Tylko do 15 kwietnia trwa rejestracja on-line na III edycję Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Warsaw. Na zwiedzających, poza wieloma korzyściami biznesowymi, czeka konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody

Targi WorldFood Warsaw odbędą się w dniach 19-21 kwietnia w EXPO XXI w Warszawie. Honorowym patronem wystawy jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel oraz Prezes Agencji Rynku Rolnego Łukasz Hołubowski.
W tegorocznej edycji udział weźmie 250 firm z 25 krajów świata. Wystawcy reprezentują sektor spożywczy – produkcję i dystrybucję żywności, napojów, alkoholi i dodatków do żywności oraz nowoczesne technologie wykorzystywane w tej branży.
WorldFood Warsaw to szereg korzyści dla uczestników. Rozmowy biznesowe, możliwość pozyskania potencjalnych partnerów handlowych, ciekawe konferencje i dyskusje na najważniejsze dla branży tematy. Ponadto targi stwarzają możliwość zapoznania się z niespotykaną na rynku polskim ofertą zagranicznych firm, m.in. z Chin czy Tajlandii.

Atrakcyjne nagrody!

Wszyscy uczestnicy III edycji targów, którzy dokonają rejestracji on-line mogą wziąć udział w konkursie „Przyjazne stoisko”. Celem zmagań jest wyłonienie dwóch firm, które wyróżniają się najlepszą obsługą targowej ekspozycji. Odwiedzający będą mogli oceniać Wystawców pod kątem obsługi, dostępności podczas targów, komunikatywności reprezentantów poszczególnych stoisk. Karty do głosowania dostępne będą w targowej recepcji, zaś urna na głosy w Biurze Organizatora. Rozstrzygnięcie nastąpi 20 kwietnia. W ramach Konkursu wystawcy zyskają prestiżowy, przyjazny tytuł, zaś zwiedzający, którzy najciekawiej uargumentują swój wybór zostaną nagrodzeni zestawami składającymi się z ekspresu do kawy i kapsułek.

Zapraszamy do rejestracji on-line:
https://www.worldfood.pl/Rejestracja-on-line.aspx