Godło „Teraz Polska” dla Twojej firmy

Trwa XXVII edycja konkursu „Teraz Polska”, w którym wyróżnione zostaną produkty i usługi o najlepszych walorach jakościowych, technologicznych i użytkowych.  Konkurs przeprowadzany jest  przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego w trzech kategoriach: dla produktów i usług, dla gmin oraz dla przedsięwzięć innowacyjnych. Wnioski konkursowe przyjmowane będą do 03 lutego 2017 r.

W konkursie może wziąć udział każdy przedsiębiorca, który oferuje klientów wysokiej jakości produkty lub usługi. Co roku laureatami zostają zarówno małe, rodzinne firmy, jaki i największe polskie przedsiębiorstwaZastosowanie jakości jako uniwersalnego kryterium oceny, sprawia, że szansę na sukces w konkursie „Teraz Polska” mają reprezentanci wszystkich branż.
Laureaci konkursu zyskują prawo posługiwania się Godłem „Teraz Polska”, które na przestrzeni lat stało się synonimem najwyższej jakości. Wysoka rozpoznawalność znaku wpływa pozytywnie na działania promocyjne firmy, na prestiż, a także na poprawę wizerunku przedsiębiorstwa wśród kontrahentów, partnerów biznesowych oraz w otoczeniu społecznym.

Do najważniejszych korzyści laureata konkursu „Teraz Polska” należą:
• prawo do umieszczania na swoich produktach i usługach Godła „Teraz Polska”,
• pakiet promocyjny oferowany przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego, w skład którego wchodzą m.in.: zniżki na reklamę w mediach, możliwość udziału w imprezach targowo-wystawienniczych współorganizowanych przez Fundację,
• udział w Gali „Teraz Polska” w maju 2017 roku, w Teatrze Wielkim w Warszawie,
• członkostwo w klubie „Teraz Polska”, zrzeszającym dotychczasowych laureatów konkursu.

Uroczysta Gala i wręczenie nagród laureatom odbędzie się 29 maja 2017 r. w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną lub skontaktować się z biurem fundacji, pisząc na adres konkurs@terazpolska.pl lub dzwoniąc pod numer: 22 201 29 90, 22 826 01 91. 

Regulamin konkursu: www.terazpolska.pl/pl/konkurs-teraz-polska-regulamin