Duże firmy z branży napojów i alkoholi poszukują kontrahentów z Polski

Dostawcy napojów i alkoholi na targach WorldFood Poland

Poszukujesz nowych dostawców napojów i alkoholi?
Polecamy do współpracy wystawców kwietniowej edycji WFP 2023, którzy są chętni na nawiązanie nowych biznesowych relacji na polskim rynku.

Dostawcy różnych napojów i alkoholi od dłuższego czasu borykają się z problemem kontrahentów na rynku. Gdzie szukają rozwiązań? Między innymi na targach WorldFood Poland.

Z jakimi dostawcami możesz współpracować?

Wśród wielu firm, które skorzystały na obecności na targach WorldFood Poland, nowych kontrahentów poszukiwali m.in.:

Global Beverages Holding

Global Beverages Holding to spółka zrzeszająca przedsiębiorstwa produkujące naturalne wody mineralne, napoje bezalkoholowe i alkoholowe. To lider w tej branży w Kazachstanie. Global Beverages produkuje marki alkoholi wyłącznie przy użyciu spirytusów o wysokiej czystości: klasa Alpha i Luxe, aby stworzyć marki prawdziwie premium. Przedsiębiorstwa są wyposażone w nowoczesny sprzęt, który pozwala produkować wysokiej jakości napoje w dużych ilościach. Global Beverages cieszy się opinią rzetelnego i profesjonalnego partnera, który zawsze dąży do długoterminowej współpracy ze swoimi klientami.
Więcej o firmie
Poznaj produkty Global Beverages Holding

 

SaVia

SaVia jest jednym z liderów specjalizujących się w napojach. Gwarantują swoim klientom najwyższą jakość produktów, rozsądne ceny i uczciwą obsługę. Na początku 2000 roku Savia debiutowała w branży napojów ze swoimi napojami Aloe Vera i stworzyła markę, która wkrótce stała się rozpoznawalna na całym świecie. Dziś napoje Savia są dystrybuowane w ponad 50 krajach, ciesząc się renomą doskonałego smaku i jakości! SaVia będzie nadal wprowadzać innowacje i poszerzać ofertę produktów na całym świecie.
Więcej o firmie

 

Ty również szukasz nowych odbiorców i możliwości rozwoju dla swojej firmy?

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję targów WorldFood Poland w dniach 16-18 kwietnia 2024. Będzie to doskonała okazja do poszerzenia grona swoich kontaktów i nawiązania relacji biznesowych z partnerami z Polski i całego świata. Dołącz do nas i poznaj korzyści z udziału w targach. Dowiedz się więcej o możliwości prezentacji swoich produktów na targach.