WSKOCZ DO STREFY INNOWACJI

Wychodzimy z nową inicjatywą! Podczas tegorocznych Targów WorldFood Poland po raz pierwszy odbędzie się konkurs Food Innovation Challenge dedykowany start-upom. Stworzony on został z myślą o początkujących firmach, które mają nowatorski pomysł na produkt lub usługę dla branży spożywczej, lecz brakuje im dostępu do partnerów z branży lub/i funduszy.

W 2020 roku oprócz Konkursu o Złoty Medal Targów WorldFood organizujemy również Strefę Innowacji, do której zapraszamy wszystkie start-upy z innowacyjnym pomysłem na usługę, produkt czy proces produkcji, który zatrzęsie rynkiem i być może go usprawni.

Jako Nagrodę Główną przygotowaliśmy świadczenia o wartości 10.000 zł netto, w tym:

-> stoisko promocyjne na targach WorldFood Poland
-> reklamę w katalogu targowym
-> możliwość prezentacji projektu na scenie głównej
-> szeroki pakiet świadczeń marketingowych

Chcemy pomóc wszystkim firmom biorącym udział w konkursie w realizacji swojego projektu, dlatego też, oprócz Nagrody Głównej, zgłoszonym start-upom gwarantujemy zwiększenie zasięgów poprzez publikacje newsów na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Dzięki temu umożliwiamy:

-> dotarcie do osób i firm związanych z branżą
-> nawiązanie nowych kontaktów biznesowych

Dodatkowo, wybrane projekty będą miały możliwość zaprezentowania swoich produktów i niekonwencjonalnych rozwiązań, w specjalnie dedykowanej strefie podczas Targów WorldFood Poland 2020.

Wszystkich zainteresowanych współpracą przy tym projekcie zapraszamy do kontaktu pod adresem innovation@worldfood.pl

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zachęcamy także do zapoznania się z Konkursem o Złoty Medal Targów WorldFood Poland, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów naszych Wystawców.

Nasi Partnerzy