Zasmakuj i zagłosuj na najlepszy produkt na targach!

Zapraszamy miłośników dobrego jedzenia na konkurs! 19 kwietnia podczas targów odbędzie się Business Best Choice – konkurs degustacyjny, którzy pozwoli na wyłonienie najlepszego produktu wystawców, który zgłosili się do konkursu Złoty Medal. W strefie degustacyjnej, to Ty decydujesz, który produkt jest najlepszy! Osoby biorące udział w głosowaniu na najlepszy produkt, będą miały szansę wziąć udział w konkursie, w którym będą mogły wygrać atrakcyjne nagrody. Wśród nagród znajdą się m.in. zestawy produktów spożywczych oraz gadżety kuchenne.

Co zrobić aby wziąć udział w głosowaniu i wygrać nagrodę?

  1. Przyjdź 19 kwietnia do Strefy Degustacyjnej i zasmakuj produktów zgłoszonych do konkursu
  2. Wybierz swojego faworyta i zaznacz go na specjalnych kartach do głosowania
  3. Odpowiedz na pytanie konkursowe zawarte na karcie do głosowania
  4. Wrzuć wypełniony głos do urny
  5. Pojaw się w Strefie Degustacyjnej na ogłoszenie wyników dla głosujących. Wyłonienie najlepszych odpowiedzi na pytanie konkursowe odbędzie się o godzinie 12:00, 14:00 oraz 16:00!

Jesteś wystawcą? Weź udział w Złotym Medalu i wygraj voucher o wartości 10 000 złotych! 

Laureaci konkursu o Złoty Medal Targów WorldFood Poland zostaną nominowani do udziału w konkursie Business Best Choice. Nagrodą główną dla Wystawcy jest bon o wartości 10 000 zł do wykorzystania na stoisko wystawiennicze w przyszłej edycji targów WorldFood Poland 2024. Wyboru Business Best Choice dokonają branżowi odwiedzający, którzy po testowaniu produktów w specjalnej Strefie Degustacyjnej będą oddawali swoje głosy!

 

>DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ZŁOTYM MEDALU<

Nasi Wystawcy