WorldFood Poland Partnerem Kongresu MEATing 2022!

Kongres technologów, działów rozwoju i jakości branży mięsnej MEATing 2022 odbędzie się w dniach 7- 8 czerwca 2022 r.  w Centrum Kongresowym MAZURKAS w Ożarowie Mazowieckim.

 

 

Informacja prasowa organizatora konferencji MEATing

Niewątpliwy sukces Kongresu technologów, działów rozwoju i jakości branży mięsnej MEATing 2021 zmotywował nas do tego, by zrobić wszystko, by kolejna jego edycja była jeszcze ciekawsza i by dała jeszcze większe korzyści uczestniczącym w nim zarówno przedstawicielom zakładów przetwórczych oraz sieci handlowych, jak i firm – dostawców dla branży mięsnej.
Kongres MEATing 2022 odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2022 r. w sprawdzonym, świetnie zlokalizowanym obiekcie – Centrum Kongresowym MAZURKAS w Ożarowie Mazowieckim.
Ciekawy, merytoryczny program, interesujące imprezy towarzyszące (m.in. finał 2. edycji Konkursu o tytuł „To mi smakuje! Eksperci rekomendują”), a to wszystko w nowoczesnej oprawie multimedialnej.
Przygotowaliśmy dla Uczestników wiele nowości, m.in. APLIKACJĘ KONGRESOWĄ, która mocno uatrakcyjni i ułatwi udział w wydarzeniu oraz stworzy dodatkowe możliwości networkingu pomiędzy uczestnikami spotkania.
Zatem – do zobaczenia w czerwcu 2022, w Ożarowie Mazowieckim!

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do rywalizacji – zabawy podczas Kongresu #MEATing 2022.
W czasie wydarzenia będą Państwo mogli wziąć udział w grywalizacji, polegającej na zbieraniu punktów za określone aktywności (np. odwiedzenia stoiska Partnera Kongresu, lub wysłuchanie jego prelekcji).
Dla najlepszych przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne nagrody – zarówno indywidualne (osobiste), jak i dla Zakładów, które Państwo reprezentujecie.
Wśród nagród m.in.:
– Dwa Audyty energetyczne o wartości 20 000 PLN każdy, ufundowane przez firmę FRIZO,
– Dedykowany Model Prognostyczny, ufundowany przez firmę ProgFood,- Wysokiej klasy sprzęt elektroniczny – Chromebook, tablet, kamera sportowa, smartwatche, smartbandy, instaxy.

Agenda wydarzenia: https://meating.pl/agenda/

Rejestracja: https://rejestracja.meating.pl/rejestracja