Wiosenna integracja całej branży spożywczej – WorldFood Poland 2022

Po miesiącach przestoju spowodowanych obostrzeniami covidowymi, nadszedł czas, aby przywrócić do życia targową atmosferę i wreszcie spotkać się na żywo. Kolejna edycja największych targów żywności i napojów w Polsce odbędzie się tradycyjnie – stacjonarnie w dniach 5 – 7 kwietnia 2022 r. w EXPO XXI w Warszawie. Niezwykle cieszymy się na możliwość bezpośrednich spotkań!

W nadchodzącej edycji bardzo liczymy na integrację całej branży spożywczej. Tym razem już na żywo, twarzą w twarz. Po wielu miesiącach pracy zdalnej, brakowało nam bezpośrednich spotkań oraz przeżycia emocji i doświadczeń, które zawsze towarzyszyły nam podczas trzech dni targowych. Sercem targów są liczne rozmowy przy stoiskach bogatych w produkty spożywcze i napoje z całego świata, to tam rodzą się nowe relacje biznesowe, następuje wymiana kontaktów oraz odbywają się degustacje. Zapraszamy wszystkich producentów, przetwórców, dystrybutorów i handlowców działających w sektorze spożywczym.

Targi za 6 miesięcy a ponad 50% powierzchni wystawienniczej jest już zajęte

W związku z dużym zainteresowaniem targami, zachęcamy do rezerwacji stoisk już teraz aby zapewnić sobie dobrą lokalizację i jak najlepiej wykorzystać potencjał biznesowy jaki niesie ze sobą uczestnictwo w targach. Będzie to świetna okazja do odnowienia osobistych relacji oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Już ponad połowa miejsc wystawienniczych jest wykupiona. Warto więc już teraz zaplanować swój udział i zapewnić sobie miejsce, tym bardziej, że obecne ceny obowiązują tylko do końca roku a od stycznia wzrosną.

Na targach prezentowana jest szeroka oferta artykułów spożywczych: produkty spożywcze i  napoje, produkty zbożowe, wyroby cukiernicze i piekarnicze, słodycze i przekąski, napoje alkoholowe, napoje bezalkoholowe, nabiał, jaja, produkty organiczne i ekologiczne, produkty naturalne i tradycyjne, żywność  funkcjonalna, ryby i owoce morza, owoce i warzywa, przetwory owocowe i warzywne, mięso i drób, wędliny, tłuszcze, kawa i herbata, mrożonki, a także surowce i dodatki do produkcji żywności i napojów oraz wszelkie usługi i technologia dla branży spożywczej.

Widzimy się w EXPO XXI w Warszawie w dn. 5 – 7 kwietnia 2022

© Materiał chroniony prawem autorskim – Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie tekstów zabronione