Termin przyjmowania zgłoszeń: 21 marca 2016

Wydarzenie jest prawdziwym świętem sektora spożywczego, udział w nim wezmą polscy i zagraniczni producenci, eksporterzy, dystrybutorzy żywności, dodatków i napojów oraz technologii spożywczych.
Na wystawców czekają liczne rozmowy biznesowe prowadzone z potencjalnymi partnerami krajowymi i zagranicznymi oraz przedstawicielami sieci HoReCa. Ważnym punktem targów jest specjalna strefa spotkań wystawców z przedstawicielami kluczowych sieci handlowych.
WorldFood Warsaw to także szeroko rozumiana promocja przedsiębiorstw i ich oferty.

Nowości WorldFood Warsaw

> nowy sektor EcoFood – specjalny obszar dla firm prezentujących ekologiczną i zdrową żywność.
Rynek żywności ekologicznej w Polsce jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów w przemyśle spożywczym kraju. Szacuje się, że sektor ten osiągnął wartość ok. 770 mln zł (koniec 2015 roku),co daje 20% wzrost od 2014 r.
Aż 42% odwiedzających zeszłoroczną edycję poszukiwało dostawców produktów ze zdrową żywnością

> VIP Buyers Club

An additional benefit for exhibitors is the ability to prearrange meetings with the event’s VIP Buyers through WorldFood Warsaw’s Matchmaking Programme.

Dodatkową korzyścią dla wystawców jest możliwość wcześniejszego umówienia spotkania z kupcami VIP Buyers za pośrednictwem usługi Matchmakingu.

Jak aplikować

Aby zapewnić sobie miejsce podczas targów należy wypełnić formularz rezerwacji jak najszybciej. Zostały ostatnie wolne stoiska i będą przydzielane na podstawie kolejności zgłoszeń.

Chcesz zarezerwować stoisko?
Skontaktuj się z nami:
agnieszka@worldfood.pl
Tel.+48 22 395 66 93