Specjalna oferta targowa dla tegorocznych zgłoszeń!

Wystawcy kolejnej edycji targów World Food Warsaw mogą już rezerwować stoiska, a Tym którzy zgłoszą się  teraz oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i możliwość wyboru lokalizacji. 

Na specjalny, 15% rabat, mogą liczyć firmy które zdecydują się na udział w targach do końca września. Z kolei firmom, które zgłoszą się w okresie od października do końca grudnia  gwarantujemy 5% rabat. Oferta specjalna dotyczy także Wystawców poprzednich edycji targów –dostaną dodatkowy 5% rabat.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych z całej branży spożywczej. Do zobaczenia już w kwietniu w Warszawie – Agnieszka Szpaderska dyrektor targów

WorldFood to komunikacyjnie wielokanałowy event sektora żywności na świecie, na różnych rynkach, w różnych branżach, poprzez różne pomysły, opinie, rozwiązania wdrożeniowe. Organizatorzy targów bardzo otwarcie podeszli do potrzeb rynku – liczne spotkania b2b, panele, dyskusje, rozmowy biznesowe i dyskusje są świetnym uzupełnieniem ekspozycji targowej – zauważa i podkreśla ekspert rynku Andrzej Faliński, dyrektor generalny POHiD, jeden z prowadzących panele tematyczne podczas WorldFood. Obecność na targach WorldFood Warsaw jest doskonała okazją do zaprezentowania swoich produktów szerokiej publiczności i zawarcia nowych kontaktów biznesowych.
IV edycja targów WorldFood Warsaw odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2017 w EXPO XXI Warszawa.