Rejestracja na najbliższą ósmą edycję targów WorldFood Poland trwa. Wszystkie osoby zawodowo związane z branżą spożywczą, handlem hurtowym i detalicznym FMCG, HoReCa oraz farmacją mają możliwość zarejestrowania się na targi bezpłatnie. Pozostałym gościom, reprezentującym inne branże, przysługuje wstęp płatny. Aby sprawdzić, kto kwalifikuje się do biletu branżowego (bezpłatnego) – należy zapoznać się z dokładną rozpiską – link.

Rejestracja online dostępna pod adresem: https://rejestracja.worldfood.pl/

Wystawcy z Polski jak i z zagranicy, konferencje z udziałem liderów rynku, mediów oraz organizacji branżowych poświęcone trendom i prognozom, liczne pokazy kulinarne oraz degustacje, a także Pawilony Narodowe: Korea, Tajlandia, Sri Lanka, Tunezja, Włochy i Hiszpania – to i wiele więcej zobaczysz podczas ósmej już edycji WorldFood Poland!

Sektory targowe: produkty spożywcze i napoje / alkohole / żywność organiczna  i naturalna / żywność funkcjonalna i suplementy diety /surowce i dodatki do produkcji żywności / technologia i usługi dla produkcji i przetwórstwa

WorldFood Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń branżowych dla każdego przedsiębiorcy działającego w sektorze spożywczym.

Startujemy już 5 kwietnia!