Polecamy – Meet Up Food Supplement Ingredients

Miło nam ogłosić, że targi NutraFood Poland odbywające się równolegle z WorldFood Poland objęły Patronat nad wydarzeniem Meet Up Food Supplement Ingredients.

PK Components i Wydział Nauk o Żywności SGGW zapraszają na Meet Up Food Supplement Ingredients – niewątpliwie największe i najważniejsze wydarzenie w branży suplementów diety tej jesieni.
Konferencja odbędzie się 18 października b.r. na Wydziale Nauk o Żywności SGGW w Warszawie.

Meet Up Food Supplement Ingredients jest połączeniem świata nauki i biznesu. W ciągu jednego dnia inspirujących wykładów uznani eksperci – z kraju i z zagranicy – dostarczą Państwu aktualnej wiedzy na temat innowacyjnych składników suplementów diety, uwzględniając ich aspekty technologiczne, legislacyjne, a także marketingowe.

Rosnące zapotrzebowanie na bezpieczne i skuteczne suplementy diety jest wyzwaniem dla całego sektora, współtworzonego przez ośrodki badawcze, producentów i dystrybutorów. Będą mieli Państwo okazję przekonać się, że tylko ścisła współpraca tych dwóch światów gwarantuje sprostanie oczekiwaniom coraz bardziej wymagających i świadomych konsumentów.
Konferencja skierowana jest do producentów i dystrybutorów suplementów diety, a w szczególności osób z działów R&D, zakupów, jakości, marketingu; kadry naukowo-badawczej oraz przedstawicieli organów administracji sanitarnej.

Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne na stronie www.meetupconference.pl

Zarejestruj się już teraz – nie możesz przegapić tego wydarzenia! Liczba uczestników ograniczona.