Miło nam powitać jednego z naszych wystawców firmę Unique Moments Sp. z o.o.

Unique Moments Sp. z o.o.  dzięki swojej wiedzy oraz możliwościom produkcyjnym umożliwia świadczenie usług w zakresie Marki Własnej (Private Label). Dedykujemy je firmom, które mają pomysł na wprowadzenie nowego rozwiązania oraz dla tych, którzy chcą wejść na rynek z konkurencyjną ofertą.

Jako doświadczony partner biznesowy oferujemy Klientom kompleksową i profesjonalną obsługę oraz produkty najwyższej jakości. Nasze doświadczenie pozwoli na wsparcie i pomoc na każdym z etapów projektu, zaczynając od analizy pomysłu, poprzez wdrożenie i dystrybucję.

Naszym partnerom oferujemy kompleksowe wykonanie produktu ści­śle według jego oczekiwań pod względem składu, organoleptyki, for­matu, rodzaju opakowania oraz segmentu cenowego. Dobieramy su­rowce, opracowujemy skład, projektujemy opakowania, wytwarzamy produkt, konfekcjonujemy.

Jesteśmy w stanie wyprodukować zarówno długie, jak i krótkie serie produkcyjne. Nasza kontrola jakości jest obecna na każdym etapie produkcji. Dzięki zaangażowanemu i profesjonalnemu Zespołowi powstaje Produkt idealnie dopasowany do potrzeb Klienta i wpisujący się w aktualne trendy żywieniowe.

Tworzymy produkty pod marką własną dystrybutora w następujących kategoriach:

Dlaczego warto z nami współpracować?

Więcej informacji znajdziecie Państwo w dedykowanej broszurze pt. MARKA WŁASNA w dokumentach na naszym stoisku targowym. Informacje o naszych produktach są też zawarte na naszych stronach internetowych: www.cocoplanet.pl, www.filipinka.com.pl, www.loeloe.pl