Agnieszka Szpaderska

Manager Targów WorldFood
+48 22 395 66 93
agnieszka@worldfood.pl

Łukasz Daszczyk

Project Manager – ColdChain
+48 574 707 201
lukasz@coldchain.pl

Agata Karpińska-Erbetowska

Marketing
+48 698 054 192
marketing@worldfood.pl

Wiktor Pietruch

Finanse i administracja
+48 22 395 66 99
w.pietruch@lentewenc.pl

Przemysław Krzyk

Kierownik Techniczny
+48 881 507 577
technical@lentewenc.com

Anna Podbielska

Specjalista ds. Sprzedaży
+48 576 199 151
ania@worldfood.pl
*Polska

Tomasz Dawidowski

Specjalista ds. Sprzedaży Międzynarodowej
+48 577 003 373
tomasz@worldfood.pl
NutraFood, Ingredients, Wine&Spirits, Mrożonki, Owoce i Warzywa

Tatyana Shaposhnikova

Kingsburg Expo LTD
+7 911 8578212
tatyana.s@kingsburgexpo.com
*Ukraina, Białoruś, Łotwa , Litwa, Mołdawia, Kazachstan, Kirgistan, Uzbekistan, Armenia

John Gore

Eurofair Limited
(64 21) 985 123
jlg@eurofair.co.nz
*Australia, Indonezja, Japonia, Nowa Zelandia, Singapur, Filipiny, Wietnam, Tajwan, Hong Kong

Halil Ibrahim

Sales Manager
Expo Global Fuarcilik
+90 54 13 22 44 26
marketing@egfair.com
www.egfair.com

Mr.Thair Sheefy / CEO

International Messe Service ims
0049(0)1727164502
info@international-messe.de
www.international-messe.de
*Liban, Jordania, Irak, Palestyna, Libia, Syria, Arabia Saudyjska, Oman, Tunezja

Alex Lee

Sales Manager
+82 10 5661 2268
alex.lee@nexstar.co.kr
rose.lee@nexstar.co.kr
www.nexstar.co.kr
*South Korea

Nasi Partnerzy