Dolina Dobra została partnerem Strefy Spotkań Handlowych!

Dolina Dobra Baner
 

Dolina Dobra to polska marka z Przechlewa na Pomorzu, która oferuje produkty mięsne najwyższej jakości, bo produkowane w sposób dobry dla natury, została tegorocznym partnerem Strefy Spotkań Handlowych! Dolina Dobra swoje działanie opiera na połączeniu tradycyjnej dbałości o jakość naturalnych składników z nowoczesnymi rozwiązaniami, umożliwiającymi prowadzenie zrównoważonego rolnictwa. Troska o konsumentów, zwierzęta oraz planetę stanowi fundament jej działalności.

 

Rolnictwo w harmonii z naturą

Produkty z portfolio marki charakteryzuje najwyższa jakość i lokalne pochodzenie. Producent swoje wyroby wytwarza w oparciu o unikatowy i zrównoważony model produkcji „od pola do stołu”. Na jednym z 13 tysięcy hektarów pól należących do firmy uprawiane jest zboże, które następnie przetwarzane jest w Młynie Paszowym. Gotowe mieszanki pasz trafiają do ferm, gdzie o dobrostan zwierząt dba zespół wykwalifikowanych pracowników. Firma posiada także swoje własne biogazownie, dzięki którym produkuje zieloną energię, troszcząc się jednocześnie o otaczającą przyrodę.

 

Dobry skład produktów

Dolina Dobra zrewolucjonizowała rynek proponując konsumentom produkty mięsne bez konserwantów i sztucznych dodatków pochodzące tylko z najwyższej jakości polskiego mięsa. W asortymencie marki znajduje się m.in. szerokie portfolio parówek. Parówki Dobre i Parówki 100% polskiej szynki charakteryzuje dobra etykieta oparta tylko o mięso najwyższej jakości, naturalne przyprawy i dodatki. Za swój skład otrzymały one liczne nagrody konsumenckie. W ostatnim czasie na rynku pojawiły się także nowości: parówki dla Dzieci Dobrusie 100% polskiej szynki, parowki Proteina+ oraz Dziś Roślinne – Parówki warzywne z dodatkiem naturalnego buraczka.