WorldFood Poland 2021 w wersji online

Już niebawem, w dniach 20-22 kwietnia 2021 r. widzimy się na wirtualnej wersji targów WorldFood Poland.  Jest to odpowiedź na aktualną sytuację epidemiczną w Polsce jako alternatywa do targów stacjonarnych. To jedyne takie rozwiązanie na rynku pozwalające wziąć udział w wydarzeniu biznesowym dla branży spożywczej w bezpiecznej przestrzeni.

Platforma WorldFood Poland Digital Expo umożliwi spotkanie i nawiązanie współpracy z przedstawicielami branży spożywczej, handlu hurtowego i detalicznego oraz sektora HoReCa. Intuicyjna i nowoczesna wirtualna przestrzeń zaprojektowana do organizacji targów WorldFood Poland Virtual Expo 2021 odwzorowuje wszystkie możliwe interakcje targowe w modelu wirtualnym-  sprzedaż produktów i usług, pozyskanie nowych dostawców, uzyskanie odpowiedzi od ekspertów branżowych.

Strefa Expo

Strefa Expo to dostęp do wirtualnych stoisk, które zapewnią wystawcom szerokie możliwości prezentacji oferty poprzez publikację materiałów graficznych i video, dokumentów. To także bezpośredni kontakt z innymi uczestnikami za pomocą chatu lub videokonferencji.

Networking

Co roku ważnym i nieodłącznym aspektem targów WorldFood Poland są spotkania handloweplatforma WorldFood Poland Digital Expo
i networking wśród uczestników. Platforma umożliwia umawianie indywidualnych bądź grupowych spotkań poprzez kalendarz, chat
i komunikator video.

Strefa konferencji

Prelekcje, wykłady i panele dyskusyjne to okazja do uzyskania merytorycznej wiedzy, zapoznania się z najnowszymi trendami rynkowymi, a także możliwość uzyskania odpowiedzi od ekspertów na temat wiodących kwestii w branży spożywczej.

Do zobaczenia na  WorldFood Poland Digital Expo!

WorldFood Poland Virtual Expo to jedyne na chwilę obecną rozwiązanie dla osób reprezentujących branżę spożywczą, dające przestrzeń do współpracy, nauki i poszukiwania nowych możliwości rozwoju w jednym miejscu i czasie w bezpiecznej przestrzeni.

Dołącz do najważniejszego wydarzenia branży spożywczej tego roku i razem z nami stwórz unikalną przestrzeń do integracji rynku spożywczego!

© Materiał chroniony prawem autorskim – Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie tekstów zabronione