Atrakcyjna promocja sprzedaży stoisk na VII edycję WorldFood Poland i oferta „Early Birds”

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Poland odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2020 r. tradycyjnie w Warszawskim Centrum EXPO XXI, a firmy, które zgłoszą chęć uczestnictwa w wydarzeniu już teraz, mogą liczyć na duże zniżki. Oferta „Early Birds” obowiązuje dla zgłoszeń przysłanych do końca czerwca 2019. Poza preferencyjnymi cenami, wystawcy mają możliwość wyboru dogodnej lokalizacji swojego stoiska

Targi WorldFood Poland stanowią jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w stolicy Polski. Właśnie tutaj, co roku branża spożywcza spotyka się, aby poznać nowości produktowe i nawiązać cenne kontakty biznesoweW rozmowach handlowych poprzedniej edycji uczestniczyli kupcy m.in. z Singapuru, Belgii, Grecji, Rumunii, Szwecji, Tajlandii, Portugalii, Indonezji oraz Włoch. Nie zabrakło też  kupców z sieci polskich i handlujących w Polsce

Wiele miesięcy przed rozpoczęciem targów organizatorzy zajmują się wyszukiwaniem potencjalnych kooperantów i inwestorów zainteresowanych współpracą z wystawcami, a następnie organizują ich przyjazd do Warszawy na serię wcześniej umówionych spotkań. Taka formuła zwiększa efektywność wystąpienia na targach i skraca czas dotarcia do kontrahenta. Co roku zwiększa się ilość kupców z rożnych stron Świata i Europy, a rozmowy przeprowadzane podczas targów kończą się zamówieniami i poważnymi kontraktami.

„Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Wystawcy z osobna, układając harmonogramy spotkań zgodnie z życzeniami i preferencjami każdej z firm. Taka współpraca pozwala uczestnikom na lepsze wykorzystanie czasu podczas targów i umożliwia  spotkanie z ważnymi kupcami, którzy odpowiadają profilowi ich działalności. Dzięki temu wspólnie tworzymy targi, których rzeczywiście potrzebuje branża – zapewnia Agnieszka Szpaderska, Dyrektor Targów WorldFood Poland.
Targi są miejscem negocjacji biznesowych oraz dyskusji  na aktualne tematy i problemy nurtujące branżę, nie brakuje również atrakcji i wydarzeń merytorycznych.

Na targach WorldFood Poland 2019 firmy mogą zaprezentować swoje produkty w siedmiu sektorach:

Nie zwlekaj i już dziś zarezerwuj miejsce w najlepszym miejscu i w najlepszej cenie!

Więcej informacji oraz relacje z poprzednich edycji: www.worldfood.pl
Więcej informacji na temat oferty wystawienniczej:
Tel.: +48 395 66 93
info@worldfood.pl
https://worldfood.pl/Dla-Wystawcow/Zapytaj-o-stoisko