11. odsłona Targów WorldFood Poland 2025: spotkanie całej branży spożywczej, miejsce integracji i dyskusji o rynku spożywczym

Z okazji jedenastej edycji Targów WorldFood Poland, zapraszamy do udziału w najbardziej międzynarodowym wydarzeniu dla branży spożywczej organizowanym w Polsce. Najbliższa odsłona targów, planowana na dni 8-10 kwietnia 2025 roku, odbędzie się w jak co roku, w przestrzeni EXPO XXI Warszawa. Jest to nieodzowne wydarzenie dla profesjonalistów z branży spożywczej, handlu i dystrybucji w Polsce. To idealne miejsce i przestrzeń na biznesowy rozwój, poszerzenie sieci kontaktów oraz wiedzy branżowej.

Organizatorzy przygotowali różnorodne wydarzenia towarzyszące, które mają na celu jeszcze bardziej podnieść rangę tego wydarzenia. Kolejna edycja będzie miejscem, gdzie branża spożywcza spotka się, aby nawiązać nowe relacje biznesowe, wymienić kontakty i wziąć udział w degustacjach specjałów kuchni z różnych zakątków świata oraz innych wydarzeniach specjalnych. Więcej szczegółów dotyczących bogatego programu tej edycji wkrótce.

 

Najblizsza odslona targow planowana na dni 8 10 kwietnia 2025 roku

 

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w tej wyjątkowej edycji, która będzie inspirującym doświadczeniem dla wszystkich profesjonalistów związanych z sektorem spożywczym. Oprócz bogatej oferty artykułów spożywczych i napojów pochodzących z różnych zakątków globu, prezentacji nowości i innowacji, planowane są konferencje z udziałem czołowych postaci rynku, prezentacje kulinarnych umiejętności oraz „Konkurs o Złoty Medal” rozszerzony o nowe kategorie. Ponadto, istotnym punktem w programie będzie ekspozycja Pawilonów Narodowych oraz Pawiolonów Regionalnych, stanowiących fascynującą podróż po kulinarnych specjałach i tradycjach kulinarnej sztuki Polski oraz różnych regionów świata, takich jak Korea, Turcja, Indie, Tajlandia, Sri Lanka, Tunezja, Włochy i Hiszpania.

W targach biorą udział profesjonaliści związani z branżą spożywczą, w tym producenci, przetwórcy, dystrybutorzy, detaliści, dostawcy technologii i surowców, inwestorzy, przedstawiciele mediów, sektora HoReCa oraz eksperci i specjaliści.  Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany rozwojem swojego biznesu na rynku krajowym czy chciałbyś rozpocząć lub rozwinąć eksport o nowe kierunki, to wydarzenie jest dla Ciebie. Organizatorzy zapraszają kupców nie tylko z Polski, ale i z wybranych kierunków zagranicznych, umożliwiając nawiązanie międzynarodowych relacji tu na miejscu, w Warszawie.

WorldFood Poland to wydarzenie obowiązkowe na liście priorytetowych wydarzeń branżowych dla każdego przedsiębiorcy związanego z sektorem spożywczym. Zachęcamy do zapisania daty 8-10 kwietnia 2025 roku w kalendarzu i przygotowania się na to niepowtarzalne doświadczenia.

Rezerwacja stoisk trwa, dlatego sugerujemy jak najszybsze skorzystanie z tej okazji, aby wyróżnić się wśród innych uczestników i w pełni wykorzystać potencjał biznesowy, jaki niesie ze sobą udział w targach.

Partnerem Tytularnym wydarzenia jest KSM-66 Ashwagandha, lider na światowym rynku produktów zawierających w składzie korzeń ashwagandhy.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.worldfood.pl.

 

Dolacz do najwazniejszego spotkania branzy spozywczej 2