OGŁASZAMY ZWYCIĘZCĘ PIERWSZEJ EDYCJI KONKURSU FOOD INNOVATION CHALLENGE!

Do udziału w konkursie zgłosiło się wielu twórców pomysłów, z których zostało wyłonionych 18 spełniających kryteria innowacyjności – zarówno dla branży spożywczej, jak i gastronomicznej. W wyniku glosowania internautow niekwestionowanym zwyciezca zostala aplikacja Zdrowe Zakupy! Gratulujemy!

WSKOCZ DO STREFY INNOWACJI

Wychodzimy z nową inicjatywą! Podczas tegorocznych Targów WorldFood Poland po raz pierwszy odbędzie się konkurs Food Innovation Challenge. Stworzony on został z myślą o początkujących firmach i osobach, które mają nowatorski pomysł na produkt lub usługę dla branży spożywczej, lecz brakuje im dostępu do partnerów z branży lub/i funduszy.

W 2021 roku oprócz Konkursu o Złoty Medal Targów WorldFood organizujemy również Strefę Innowacji, do której zapraszamy wszystkie start-upy z innowacyjnym pomysłem na usługę, produkt czy proces produkcji, który zatrzęsie rynkiem i być może go usprawni.

Jako Nagrodę Główną przygotowaliśmy świadczenia o wartości 60.000 zł netto, w tym:

• stoisko promocyjne na VII edycji targów WorldFood Poland;
• reklama w katalogu targowym;
• możliwość prezentacji projektu na scenie głównej;
• promocja na stronie internetowej targów, w dedykowanej zakładce oraz w mediach społecznościowych;
• informacja o zwycięskiej innowacji w newsletterze podsumowującym konkurs, wysyłanym do tysięcy branżowych przedstawicieli;
• bogaty pakiet usług doradczych
• sesję zdjęciową fotografii produktowej lub wizerunkowej.

Chcemy pomóc wszystkim firmom biorącym udział w konkursie w realizacji swojego projektu, dlatego też, oprócz Nagrody Głównej, zgłoszonym start-upom gwarantujemy zwiększenie zasięgów poprzez publikacje newsów na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Dzięki temu umożliwiamy:

-> dotarcie do osób i firm związanych z branżą
-> nawiązanie nowych kontaktów biznesowych

Dodatkowo, wybrane projekty będą miały możliwość zaprezentowania swoich produktów i niekonwencjonalnych rozwiązań, w specjalnie dedykowanej strefie podczas Targów WorldFood Poland.

Wszystkich zainteresowanych współpracą przy tym projekcie zapraszamy do kontaktu pod adresem innovation@worldfood.pl

GŁOSOWANIE WYSTARTOWAŁO -> Zagłosuj na najlepszą innowację!

Zachęcamy także do zapoznania się z Konkursem o Złoty Medal Targów WorldFood Poland, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów naszych Wystawców.

Partnerzy Konkursu

Nasi Partnerzy