10-12 kwiecień, 2018
V MIĘDZYNARODOWE TARGI ŻYWNOŚCI 
I NAPOJÓW 
EXPO XXI Warszawa

Polska

Matchmaking

WorldFood Istanbul

Matchmaking

Udział w targach WorldFood Warsaw przynosi ze sobą wiele dodatkowych korzyści. Jednym z takich benefitów jest matchmaking biznesowy. Usługa daje możliwość wcześniejszego umawiania spotkań z kluczowymi kupcami obecnymi na targach.

Każdy Wystawca może skontaktować się z organizatorem, aby umówić spotkania z preferowanymi kupcami. Spotkania będą następnie aranżowane podczas targów z wybranymi zwiedzającymi - oszczędzając Państwa czas i pieniądze.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Wystawcy z osobna, układając harmonogramy spotkań zgodnie z życzeniami i preferencjami każdej z firm. To indywidualne podejście pozwala uczestnikom na lepsze wykorzystanie ich czasu podczas targów i umożliwia im spotkanie z ważnymi kupcami, którzy odpowiadają profilowi ich działalności.
 

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt: matchmaking@worldfood.pl


Dla kluczowych kupców zaproszonych do udziału w strefie spotkań handlowych, przygotowaliśmy specjalny pakiet VIP Buyer Program. Osoby biorące udział w programie będą dysponowały specjalnym pakietem świadczeń i możliwością uczestniczenia w wydarzeniach towarzyszących.