7-9 marzec, 2019
VI MIĘDZYNARODOWE TARGI ŻYWNOŚCI 
I NAPOJÓW 
EXPO XXI Warszawa

Polska

 

News

29 listopada 2016

Czym jest Strefa Spotkań Biznesowych na WorldFood Warsaw?

Po ogromnym sukcesie odniesionym w 2016 roku w postaci ponad 300 spotkań B2B, Strefa Spotkań Biznesowych z przedstawicielami sektora handlu i HoReCa,  triumfalnie powraca na warszawskie targi WorldFood Warsaw 2017.

Czym jest Strefa Spotkań Biznesowych na WorldFood Warsaw?

Każdy wystawca WorldFood Warsaw chciałby mieć możliwość odbycia bezpośredniej rozmowy z kupcami, dystrybutorami czy przedstawicielami sieci handlowych czołowych firm działających w branży spożywczej.
Biorąc pod uwagę iż w targach bierze udział ponad 4 tys. branżowych uczestników, czyni to taki pomysł sporym wyzwaniem.
W tej sytuacji Strefa Spotkań Biznesowych daje wystawcom WorldFood Warsaw możliwość bezpośredniego kontaktu z kluczowymi decydentami eliminując tym samym etap spotkań z  pośrednikami. Co więcej - strefa jest całkowicie darmowa dla wystawców WorldFood Warsaw.
Targi WorldFood Warsaw stanowią idealną platformę pozwalającą poznać polski i międzynarodowy rynek spożywczy, nawiązać kontakty i promować produkty na arenie międzynarodowej. Strefa Spotkań Biznesowych ułatwia i usprawnia nawiązywanie relacji biznesowych z kluczowymi graczami na rynku.
Celem Strefy Spotkań Biznesowych jest pomoc w umawianiu spotkań biznesowych dla wystawców WorldFood Warsaw z przedstawicielami sklepów detalicznych i sieci handlowych oraz sektora hotelarsko-gastronomicznego.

Jak działa Strefa Spotkań Biznesowych?

Sposób funkcjonowania Strefy Spotkań Handlowych jest bardzo prosty:

1. Kupcy wyrażają chęć uczestnictwa w Strefie Spotkań Handlowych.  Lista kupców biorących udział w targach jest na bieżąco aktualizowana i dostępna dla wystawców na zapytanie pod adresem mailowym: matchmaking@worldfood.pl. Kupcy określają kategorie produktowe którymi są zainteresowani.

2. Wystawcy wysyłają wnioski - należy wysłać mail na adres matchmaking@worldfood.pl. Wystawcy są także proszeni o załączenie do maili spisu produktów, które zamierzają przedstawić kupcom.
Następnie wszystkim zajmie się już nasz zespół.

3. Prosimy zwrócić uwagę, że kupcy biorący udział będą kontaktować się wyłącznie z wystawcami z docelowych grup produktowych.

4. Oczekiwanie na odpowiedź - wnioskodawcy, których propozycje spotkały się z pozytywnym odzewem otrzymają na około tydzień przed imprezą mail z potwierdzeniem wraz z harmonogramem spotkań.

5. Odbycie spotkania i nawiązanie kontaktów - po dokonaniu wszystkich formalności wystarczy przygotować się, pojawić o ustalonej godzinie i odbyć owocne spotkanie, podczas którego można zapewnić sobie obecność produktów z oferty na półkach sklepowych.

Wystawco – masz doskonałą okazję aby zainteresować swoją ofertą polskich i zagranicznych przedstawicieli sektora spożywczego. Będą Państwo mogli zaprezentować swoje najnowsze produkty i rozwiązania oraz przedstawić swoją przewagę nad konkurencją starannie dobranej i zainteresowanej grupie docelowej. Strefa Spotkań Biznesowych daje wystawcom bezprecedensowy dostęp do najbardziej liczących się polskich i zagranicznych sklepów i restauracji.
W roku 2016 w Strefie Spotkań Biznesowych wzięli udział główni gracze reprezentujący pełen przekrój polskiej branży handlu i dystrybucji oraz sektora HoReCa, m.in.:

• Alma Market
• Auchan
• Carrefour Polska
• Empik
• Eurocash
• Makro
• Organic Farma Zdrowia
• SPS Handel
• TESCO
• Da Grasso
• EatZone
• Green Caffe Nero
• Organic Coffee
• Sphinx
• Starwood Hotels (Sheraton, Bristol) 
 
W najbliższej edycji planowane są spotkania również z przedstawicielami sektora handlu spożywczego z zagranicy. Więcej szczegółów już wkrótce.
 
Już teraz zarezerwuj miejsce w Strefie Spotkań Biznesowych na WorldFood Warsaw 2017

Lista przedsiębiorstw uczestniczących w Strefie Spotkań Biznesowych zostanie ogłoszona bliżej daty otwarcia targów WorldFood Warsaw (11-13 kwietnia 2017). Warto zarejestrować swoją firmę już dzisiaj, aby wyprzedzić konkurencję.
Pamiętaj, że jest to okazja dla przedsiębiorstwa do nawiązania bezpośredniego kontaktu z głównymi kupcami, dystrybutorami i przedstawicielami sektora hotelarsko-gastronomicznego. Stwórz swojej marce przewagę konkurencyją biorąc udział w Strefie Spotkań Biznesowych na WorldFood Warsaw 2017.
Aby zarezerwować miejsce lub uzyskać więcej informacji wystarczy wysłać mail na adres matchmaking@worldfood.pl wyrażający chęć uczestnictwa  w Strefie Spotkań Biznesowych 2017r.
 
Wsteczimg

Archive